— NÁŠ PARTNER —

Lyžiarska škola ŽILETSKI Ždiar

Začínajúci lyžiar, snowboardista? Lyžiarska škola Žiletski Vám aj tento rok ponúka služby inštruktorov lyžovania na svohoch Ždiaru.

POZÝVAME VÁS NA SVAH

Príjimite naše pozvanie na nezabudnúteľnú lyžovačku do Ždiaru počas zimnej sezóny 2017/2018. V prípade, že ste začínajúci lyžiar alebo snowboardista, budeme radi, ak sa k nám pridáte a my Vám pomôžeme vylepšiť Vašu techniku. Pre pokročilých ponúkame lekcie ski-carvingu.

PREČO PRÁVE ŽILETSKI

Dorozumieme sa s Vami po anglicky, poľsky, nemecky aj rusky. Naučíme Vás lyžovať alebo snowboardovať naozaj rýchlo. SkiCentrum Strednica kde učíme je ideálne pre začiatočníkov. Postaráme sa o vaše ratolesti v detskej škôlke. Najlepšie hodnotená lyžiarská škola v Ždiari! 

ZÍSKAJTE ZĽAVU -10%

V prípade, že ste zákazníkmi požičovne SKI-RENT Ždiar, máme pre Vás pripravenú zľavu -10% z celkovej ceny. Rovnako, ako klienti lyžiarskej školy ŽILETSKI získavate na oplátku zľavu -10% na služby požičovne a ski-servisu.

ON-LINE REZERVÁCIA

Napíšte nám a zarezevujte si lekcie prostredníctvom on-line rezervačného formulára. Šetríte tak čas aj peniaze.


KONTAKTUJTE NÁS

KONTAKT

Lyžiarska škola Žiletski, Ždiar

Rezervácie
tel.: +421 (0)902-090-442

ziletski@gmail.com

Učíme vo všetkých lyžiarských strediskách v Ždiari a okolí.


Požičovňa lyží a Ski-servis

Najväčšia požičovňa lyží, snowboardov a bežeckých lyží v Ždiari spolu so spoľahlivým ski-servisom na počkanie. Pozývame Vás na lyžovačku do Belianskych Tatier.

© 2020 • SKI-RENT • Ždiar 400 • Požičovňa lyží a Ski-servis
Vytvorené službou Webnode Cookies
Vytvorte si webové stránky zdarma!