Pozičovňa bežeckých lyží Ždiar

Požičovňa bežeckých lyží Ždiar. Komplet výstroj pre dospelých aj deti. Spolu až 30 párov bežeckých lyží. Široký výber bežeckých lyží, bežecké topánky, palice, servis bežeckej výstroje. Každoročne obnovovaná výstroj s profesionálnym servisom. Voskovanie bežeckých lyží na počkanie.


Bežecké lyže Ždiar a servis bežeckých lyží

Pozývame Vás, aj tento rok do požičovne lyží SKI-RENT Ždiar 400. Ponúkame bežecké lyže a servis bežeckých lyží v Ždiari, Belianske Tatry. V prípade, že ste skúsený bežkár alebo chcete vyskúšať bežecké lyže po prvý krát, zastavte sa u nás, radi Vás obslúžime.


Bežecké lyže Ždiar cenník

Preštudujte si aktuálny cenník požičovne bežeckých lyží v Ždiari. Zľava pre ubytovaných v obci Ždiar až 15% z celkovej ceny. Pre viac informácii o cenách a zľavách nás smelo kontaktujte.  

Požičovňa bežeckých lyží
Požičovňa bežeckých lyží

Rezervujte si bežecké lyže vopred a získajte zľavu až -10%

V prípade veľkého záujmu o bežecké lyže (pekné počasie, víkendy, sviatky) sa nám občas stáva, že sa všetka bežecké výstroj požičia už v skorých ranných hodinách. Aby ste predišli nepríjemnostiam s nedostupnou výstrojou, odporúčame Vám, rezervujte si bežeckú výstroj vopred. S istotou, že Vás druhý nepredbehnú prichádza aj zľava -10% pri online rezervácií deň a viac vopred.

Bežecké trate v Ždiari

Obec Ždiar ponúka hneď niekoľko bežeých tratí. Pre viac informácií o o dostupných bežeckých tratí v Ždiari a ich stave v zívislosti od poťčasia sa na nás smelo obráťte počas Vašej návštevy u nás alebo nás kontkatujte.

Bežecká trať Spišská Magura 

Nastupuje sa na hornej stanici lanovky SKI STRACHAN a končí v Bachledovej doline. V prípade upravenej stopy Vám celá strasa zaberie od 40 minúd do 1,5 hodiny. Na trase sa môžete kedykoľvek otočiť, alebo sa vrátiť do našej požičovne z Bachledovej doliny skibusom zadarmo.

Bežecká trať Monková dolina 

Bežecká trať pre začiatočníkov alebo rodiny s deťmi. Stopa upravovaná podľa počasia správcom vleku. Krátka trasa, vhodná pre začiatočníkov. Výhodou je rovina s minimálnym prevýšením. Bonusom je výhľad na hory a občarstvenie v Hotela Magura. Prístup autom a parkovanie pri hoteli alebo pri vleku.

Bežecká trať Strednica 

Dostanete sa sem vlastným autom alebo skibusom. Stopa je upravovaná podľa počasia. Trať vedie od parkoviska v smere ponad vodné nádrže, popod les a späť k parkovisku. Náročnejšia trasa so stúpúaním nakoľko sa ide v traverze Výhodou je jednoduchý prístup, blízkosť reštaurácie s občerstvením. 

Požičovňa bežeckej výstroje v Ždiari

Bežecké lyže Ždiar - požičovňa a skiservis
SKI-RENT Ždiar 400


Pozývame Vás na zimné dobrodružstvo na bežkách do Ždiaru, Belianske Tatry už túto zimu

Požičovňa SKI-RENT Ždiar 400 už viac ako 15 rokov ponúka požičovňu bežeckých lyží a servis bežeckých lyží v Ždiari. V prípade, že sa chystáte na bežky v Ždiari, budeme radi ak sa u nás zastavíte-radi Vás obslúžime. Pre viac informácií o našej ponuke aj o stave bežeckých tratí v Ždiari a okolí nás smelo kontaktujte.

© 2020 • SKI-RENT • Ždiar 400 • Požičovňa lyží a Ski-servis
Vytvorené službou Webnode Cookies
Vytvorte si webové stránky zdarma!