Pozičovňa bežeckých lyží Ždiar

VložPožičovňa bežeckých lyží v Ždiari. Komplet výstroj pre dospelých aj deti. Spolu až 30 párov bežeckých lyží. Široký výber bežeckých lyží, bežecké topánky, palice, servis bežeckej výstroje. Každoročne obnovovaná výstroj s profesionálnym servisom. Voskovanie bežeckých lyží na počkanie. te svoj text


Bežecké lyže a servis bežeckých lyží Ždiar

Pozývame Vás, aj tento rok do požičovne lyží SKI-RENT Ždiar 400. Ponúkame bežecké lyže a servis bežeckých lyží v Ždiari, Belianske Tatry. V prípade, že ste skúsený bežkár alebo chcete vyskúšať bežecké lyže po prvý krát, zastavte sa u nás, radi Vás obslúžime.


Cenník požičovne bežeckých lyží 

Preštudujte si aktuálny cenník požičovne bežeckých lyží v Ždiari. Zľava pre ubytovaných v obci Ždiar až 15% z celkovej ceny. Pre viac informácii o cenách a zľavách nás smelo kontaktujte.  

Požičovňa bežeckých lyží
Požičovňa bežeckých lyží

Rezervujte si bežecké lyže vopred a získajte zľavu až -10%

V prípade veľkého záujmu o bežecké lyže (pekné počasie, víkendy, sviatky) sa nám občas stáva, že sa všetka bežecké výstroj požičia už v skorých ranných hodinách. Aby ste predišli nepríjemnostiam s nedostupnou výstrojou, odporúčame Vám, rezervujte si bežeckú výstroj vopred. S istotou, že Vás druhý nepredbehnú prichádza aj zľava -10% pri online rezervácií deň a viac vopred.

Bežecké trate v Ždiari

Obec Ždiar ponúka hneď niekoľko bežeých tratí. Pre viac informácií o o dostupných bežeckých tratí v Ždiari a ich stave v zívislosti od poťčasia sa na nás smelo obráťte počas Vašej návštevy u nás alebo nás kontkatujte.

Bežecká trať Spišská Magura 

Nastupuje sa na hornej stanici lanovky SKI STRACHAN a končí v Bachledovej doline. V prípade upravenej stopy Vám celá strasa zaberie od 40 minúd do 1,5 hodiny. Na trase sa môžete kedykoľvek otočiť, alebo sa vrátiť do našej požičovne z Bachledovej doliny skibusom zadarmo.

Bežecká trať Monková dolina 

Bežecká trať pre začiatočníkov alebo rodiny s deťmi. Stopa upravovaná podľa počasia správcom vleku. Krátka trasa, vhodná pre začiatočníkov. Výhodou je rovina s minimálnym prevýšením. Bonusom je výhľad na hory a občarstvenie v Hotela Magura. Prístup autom a parkovanie pri hoteli alebo pri vleku.

Bežecká trať Strednica 

Dostanete sa sem vlastným autom alebo skibusom. Stopa je upravovaná podľa počasia. Trať vedie od parkoviska v smere ponad vodné nádrže, popod les a späť k parkovisku. Náročnejšia trasa so stúpúaním nakoľko sa ide v traverze Výhodou je jednoduchý prístup, blízkosť reštaurácie s občerstvením. 

Požičovňa bežeckej výstroje v Ždiari

Bežecké lyže - požičovňa a skiservis
SKI-RENT Ždiar 400


Pozývame Vás na zimné dobrodružstvo na bežkách do Ždiaru, Belianske Tatry už túto zimu

Požičovňa SKI-RENT Ždiar 400 už viac ako 15 rokov ponúka požičovňu bežeckých lyží a servis bežeckých lyží v Ždiari. V prípade, že sa chystáte na bežky v Ždiari, budeme radi ak sa u nás zastavíte-radi Vás obslúžime. Pre viac informácií o našej ponuke aj o stave bežeckých tratí v Ždiari a okolí nás smelo kontaktujte.

© 2020 • SKI-RENT • Ždiar 400 • Požičovňa lyží a Ski-servis
Vytvorené službou Webnode
Vytvorte si webové stránky zdarma!